Detektory hlídají otevření dveří a oken, rozbití skleněné výplně, pohyb, požár nebo únik plynu. Volají Vám přes GSM síť alarmy, nebo posílají SMS zprávy. Dnes si díky zabezpečovacímu systému můžete včas a na dálku i zatopit na chalupě a přijet do tepla.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou v dnešní době již nutností. Už proto, že hlídají majetek mnohonásobně vyšší hodnoty než je jejich pořizovací cena. V současnosti EZS umí hlídat nejen objekty, ale i vozidla v nich nebo u nich stojící. Detektory zabezpečovacího systému hlídají otevření dveří a oken, rozbití skleněné výplně, pohyb, požár nebo únik plynu. Volají Vám přes GSM síť alarmy, nebo posílají SMS zprávy. Dnes si díky EZS můžete včas a na dálku i zatopit na chalupě a přijet do tepla.
Proč zvolit elektronické zabezpečení?

Cena kompletního bezdrátového alarmu s GSM komunikátorem a s naší odbornou montáží, je srovnatelná s cenou 1 vchodových bezpečnostních dveří. Dveře však nejsou komplexním zabezpečením a na vloupání Vás neupozorní.
Instalace zabezpečovacích systémů

Vzhledem k častým případům vloupání do rozestavěného objektu zajistíme instalaci tak, aby Váš objekt byl zabezpečen současně s osazením dveří a oken. Tím se minimalizuje riziko vloupání v průběhu stavby. Pokud je již stavba nemovitosti dokončena, snažíme se provést instalaci tak, abychom nenarušili její interiér, popřípadě zvolíme bezdrátovou variantu.
Návrh zabezpečovacího systému

Před instalací vypracujeme zdarma bezpečnostní posouzení objektu a předložíme zákazníkovi nabídku s návrhem několika variant zabezpečení. Důležitý je osobní kontakt s Vámi a prohlídka stavby (plánů).
Klasické nebo bezdrátové zabezpečovací systémy?

Drátové výrobky jsou většinou levnější než bezdrátové (prodraží se zde ale instalace kabeláže a zapojení detektorů) a většinou lze kombinovat komponenty několika výrobců v jedné instalaci. Není nutné měnit baterie ve snímačích, je však potřebné provádět preventivní prohlídky zabezpečovacího systému.

Samotná instalace bezdrátového systému je velmi čistá (s minimem vrtání a sekání) a rychlá (a tedy levná). Výsledný vzhled interiéru není narušen instalačními lištami. Systémy jsou velice snadno rozšířitelné o další prvky. Pokud přestěhujete nábytek, lze snadno bezdrátový prvek přemístit na jiné vhodné místo. Dokonce pokud se budete stěhovat, můžete si svůj zabezpečovací systém vzít snadno sebou.

Možné detektory

  • detektor pohybu
  • detektor požáru (kouře)
  • detektor rozbití skla
  • detektor otevřených oken/dveří
  • detektor infračerveného záření (tepla)
  • detektor úniku plynu

Možná poplachová zařízení interiérové sirény (vyplašení zloděje)

  • exteriérové sirény (přilákání pozornosti)
  • telefonní volače (na zadané tel. číslo přehraje zadanou zprávu)
  • GSM brána (hlasové nebo textové zprávy)
  • GPRS připojení na pult centralizované ochrany OKO1 (nepřetržitý monitoring)