Zakázková instalace kamerového systému pro 24 hodinovou bezpečnost v různých podmínkách

Chraňte svůj majetek pomocí našich profesionálních podnikových  kamerových systémů, které využívají nejmodernější technologie pro sledování Vašeho majetku a provozu 24 hodinu denně.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má různé potřeby a nároky. Ať už je organizace velká nebo malá je to naše znalost konkrétních bezpečnostních rizik, které nám umožňují navrhnout systém přesmě na míru Vašim potřebám. Naším cílem je efektivní řešení s přijatelnou cenou.

Instalujeme kamery na určité body, obvodové zdi nebo integrované řešení, které umísťuje kamery na strategické pozice ve Vašem okolí a kolem něj. Jsme schopni určit a nainstalovat systém, který pokrývá každý požadovaný úhel.

Zajištění bezpečnosti podnikání je nejvyšší prioritou. Od včasného odhalení trestného nebo protispolečenského chování mimo vaše prostory až po monitorování a zaznamenávání incidentů nebo  nehod, vám vysoce kvalitní kamerové systémy pomohou sledovat veškerou činnost ve vašem podniku a v jeho okolí.Integrovaná řešení znamenají, že i když nejste ve svých prostorách, můžete své kamery zkontrolovat pomocí smartphonu nebo jiných zařízení podporujících internet. To znamená, že budete vždy vědět, co se děje, i když jste v zahraničí.

A budete se také cítit bezpečněji, když jste se svými zaměstnanci ve vašich prostorách, s integrovanými řešeními CCTV, která vám poskytují komplexní pokrytí toho, co se děje kolem vašeho podnikání a kdo přichází a odchází.